01 02 03 04 06

OPBRENGST VASTENACTIE 2017 VAN BASISSCHOOL VINKENBOS IN SPRUNDEL IS VOOR DE 3e KEER  BESTEMD VOOR STICHTING “CHILDREN OF DURGAPUR”

Net als in  2015 en 2016  werden we ook dit jaar weer aangenaam verrast met de mededeling dat de opbrengst van de Vastenactie 2017 van Basisschool Vinkenbos voor de 3e achtereenvolgende keer geschonken zou gaan worden aan onze stichting t.b.v. ons weeskinderenproject in Malandighi.

Op dinsdagmiddag  14 maart hebben  Pieter de Nijs  en Jan Doggen op school met filmpjes  verslag gedaan van ons bezoek aan Malandighi en de reis naar Murshidabad in oktober 2015 en dat heeft net als voorgaande twee jaren  weer geresulteerd in een fantastische donatie aan onze stichting.

Op donderdagmiddag 13 april is in het bijzijn van alle leerkrachten, kinderen en de enthousiaste ouders van de werkgroep de cheque met het fantastische bedrag van €  1.500,- aan Pieter en Jan overhandigd.

De bedoeling is  dat het geld gebruikt gaat worden voor een uitstapje van alle kinderen en begeleiders. 

 

Jan Doggen

 

   

 

Copyright © 2023. All Rights Reserved.